Erotické povídky

 

asian sexPozdě večer jsme s přítelkyní vařili jídlo na zítřejší oběd. Pozvali jsme totiž několik známých. Padlo rozhodnutí že uvaříme už dnes, abychom si zítra mohli přispat. V ledničce chyběla cibule a okurka do salátu. Bylo však jasné že všechny obchody už mají zavřeno. Proto mě Kamila poslala do tržnice. Potěšilo mě, že alespoň na okamžik vypadnu z kuchyně. Atmosféra během příprav na zítřek byla vcelku vypjatá. Nepospíchal jsem.
Na tržnici jsem se v klidu procházel kolem vystaveného oblečení, ovoce, i šperků. Některé stánky už zeli prázdnotou, a u jiných vietnamští prodavači jen hráli karty nebo kouřili cigarety. Když jsem líně došel až na kraj tržnice, konečně se přede mnou objevil stánek zeleniny.
U stánku stála drobná asiatka. Bylo mi jí v tom prostředí špinavé tržnice líto. Foukal večerní letní vánek. Pomalu se stmívalo. Zatímco jsem si vybíral zeleninu, ona pomalu odklízela poloprázdné přepravky do kufru přistaveného mikrobusu. Široko daleko nikdo nebyl. Do pytlíku jsem si vybral dvě malé cibule. Troufnu si však trvdit že cibule byly větší než ubohá ňadra té drobounké prodavačky. Hrudník pod bílým nátělníkem měla plochý jako desku, a krátká sukýnka odhalovala její hubené nožky.

Protože jsem jí litoval a zároveň se mi ještě nechtělo domů, nabídl jsem se, že pomůžu s těmi přepravkami. Usmála se a souhlasila. Umístili jsme společně několik přepravek do prostorného kufru dodávky. Potom jsem si vzal pytlík s cibulemi i okurkami a chystal se zaplatit. Nevím kolik to stálo. Ale měl jsem jen tisícikorunu. Vzala ji ode mě, a šla do předních dveří dodávky hledat peníze na rozměnění.
Vrátila se s bezradným výrazem a kroutila hlavou. Vešla dovnitř do prostorného kufru auta. Sedla si na přepravku s brambory a přemýšlela jak to vyřešíme. Stál jsem naproti ní. V této pozici jak seděla na přepravce jí byly krásně vidět bílé kalhotky pod sukýnkou.
Mimoděk vyndala z mé tašky okurku, a začala se škádlit mezi nohama. Nevěřícně jsem na ní koukal. Tak drobná holka, a ještě k tomu asiatka musí mít pořádně těsnou kundičku. Představa že by si tam mohla strčit celou okurku mě rázem vzrušila. Naznačila mi ať jdu za ní.
Nastoupil jsem do kufru dodávky a lehce přivřel dveře. Spiklenecky se usmála. Vyhrnula si sukni a odhrnula kalhotky. Kundičku měla neoholenou. Mastila si poštěváček a do prcinky pomalu zasouvala okurku. Nechápavě jsem stál přikrčený v prostoru mikrobusu. A do ptáka se mi hrnula krev. Asiatka přidušeně kvílela. Okurkou si kroužila mezi nohama, a zároveň mi rozepla kalhoty.
Leštil jsem si kládu. Prodavačka se na mě mile usmívala, s okurkou v zarostlé jeskyňce. Poklekl jsem a naklonil se k jejímu klínu. Ochotně mi kus zeleneniny předala. Nejdřív jsem ale její útroby opatrně prozkoumal dvěma prstíky. Vyzkoušel jsem několik pohybů tam a zpět. Takhle těsnou štěrbinku jsem v životě neviděl. Nikdy. Evidentně se jí to líbilo. Nezadržitelně vlhla. Pomalu jsem jí dovnitř zasunul část okurky. Zakvílela. Pro její pipinku to bylo přeci jen moc velké sousto. O to víc jsem zatoužil jí pořádně vyšoustat. Vzala okurku a vrátila jí do tašky k mému nákupu. Dlaní si jemně dráždila roztoužený klitoris. Potom si prstíkama roztáhla stydké pysky.
"Líbí?", usmála se na mě.
Můj stopořený klacek byl jako stožár. Přiblížil jsem se k ní. A pomalu do ní vklouzával. Prostor v její asijské píčince byl těsný. Přesto jsem přirážel a nevybíravě jí šoustal. Snažila se o úsměv, ale zároveň pištěla a kvílela. Rukou jsem zašmátral i pod její nátělník. Měla malé kozičky, zato pořádně ztvrdlé bradavky. Nepřestávala pištět, a já nepřestával píchat její úzkou škvírku.
Když moje péro překypovalo vzrušením, vyndal jsem ho. Nálož horké mrdky jsem jí nadělil do chloupků na kundičce. Zatímco oddychovala, prstíkama zkoumavě probírala mojí bílou tekutinu ve svém ochlupení.
"Tak, v pořádku?", zeptala se nakonec.
Po odeznění orgasmu jsem se vylekal. Sakra kde to vlastně jsem? Popadl jsem nákup, rozrazil dveře dodávky a utíkal domů. Za Kamilou. Zelenina se mi prodražila na tisíc korun. Ale stálo to za to.
Důležité totiž je, že jsme doma stihli udělat okurkový salát. A hosté si velmi pochutnali.