Erotické povídky

 

milf sexKonečně se mi splnil můj sen! Musím se o to s někým podělit, proto vám budu vyprávět svůj včerejší příběh. Na začátek bych měl asi říct, že se mi nijak extra nelíbí moje spolužačky, ani holky v mém věku, jsou totiž nevyspělé a nezkušené, víte přece jak to myslím. Mnohem více mě přitahují strašní maminy, především matky mých kamarádů. Jenom je vidím a už se mi staví péro. Hlavně na matku svého kamaráda Lukáše, Petru, mám spadeno už velice dlouho, proč bych asi k tomu ňoumovi chodil, když mě pořád tolik rozčiluje. Ale jeho máma, ta je opravdu úžasná, je krásná udržovaná milfka. Chodí do fitka, proto má moc hezkou, pevnou postavu, silikonová prsa, dlouhé, blonďaté vlasy a nádherný obličej. Je to prostě sen každého kluka.
Ale abych se tedy dostal k tomu včerejšku. Šel jsem za Lukášem domů, protože jsme byli domluvení, že půjdeme spolu na fotbal. Jaké bylo ale moje překvapení když jsem zazvonil a přišla mi otevřít jeho máma v krátkém tílku a minisukni. „Dobrý den, je tady Lukáš? Měli jsme jít spolu na fotbal.“, řekl jsem. „Ne, Pavle, ještě se nevrátil ze školy, ale klidně na něj můžeš počkat u nás, zrovna jsem pekla koláč.“, odpověděla mi s odzbrojujícím úsměvem. Taky jsem se na ni usmál a vešel jsem dovnitř. „Sedni si tu ke mně“, řekla mi. Uvelebil jsem se vedle ní na gauči, přinesla mi koláč a sklenici džusu a začali jsme si povídat. Abych se přiznal, tak nevím o čem jsme si povídali, protože jsem nevnímal, co říkala, pouze jsem vnímal její nádherné kozy a představoval jsem si, jak pode mnou klečí a já jí cpu svýho čuráka do huby, při tom ji tahám za vlasy a ona mě nádherně kouří.

Protože už jsem to věčné myslení na ni nemohl vydržet a chtěl jsem využít situace, která už se mi také nemusela nikdy naskytnout, řekl jsem si, že se jí začnu trochu dotýkat, abych viděl, jak na to bude reagovat. Natáhl jsem se tedy na stůl pro pití a při tom jsem se letmo dotkl jejího stehna. Možná se mi to jenom zdálo, ale nejspíš jí to vůbec nebylo nepříjemné. Po chvilce jsem ji pohladil po ruce a ona neucukla. To mi dodalo kuráž, pohladil jsem ji po tváři a začal jsem ji lehce líbat. Petra neuhnula a začala mi jazykem kroužit v puse. Vycházel jsem jí svým jazykem vstříc, pronikal jsem jí až hluboko do pusy a byli jsme spojeni v jednom dlouhém polibku. Když ta chvíle, která trvala jako věčnost skončila, s úsměvem se na mě podívala a přesunula se níž, až k mému rozkroku. Pomalu mi rozepla pásek, pokopec a já jsem si stáhnul džíny. Začala mi hladit ptáka přes boxerky. Byl jsem strašne nadrženej, protože se mi konečně splnil sen, a můj pták byl oprvdu tvrdý. Konečně mi sundala i boxerky a já jse ucítil její jazýček na svém žaludu. Bylo to úžasné! Nejdřív mi po žaludu jenom kroužila špičkou jazyku a rukou mi ho lehce honila. Pak si ho ale strčila do pusy a já jsem byl v sedmém nebi. Pohybovala hlavou nahoru a dolů a nádherně mě kouřila. Chytl jsem jí za culík a sám jsem si diktoval tempo. Když už jsem to nemohl vydržet, odtáhl jsem jí hlavu, nechal jsem ji, aby si stoupla na zem na všechny čtyři, stoupl jsem si za ni, odhrnul jsem jí tanga a začal jsem jí přejíždět ptákem přes mušličku. Asi byla taky nadržená, protože byla úplně vlhká. Nemohl jsem to vydržet a tvrdě jsem do ní přirazil. Byla tak strašně uzoučká a to mě neskutečně vzrušovalo. Připadalo mi, že se musím hned udělat, jak to s ní bylo skvělé, byla totiž hodně nahlas a to mě opravdu vzrušovalo. Tvrdě jsem do ní přirážel, vytáhnul jsem ptáka až na kraj její mušličky a pak ho tam tvrdě vrazil. Přitom jsem jí mačkal její pevné kozičky a ona se hladila prstem po poštěváčku. Šukal jsem ji jako smyslů zbavený a ona se nechávala jak poslušná holčička. Po chvilce jsem ho z ní vytáhl, ona se položila na záda a já jsem ho do ní znovu tvrdě vrazil. Šukal jsem ji a přitom jsem jí sprostě nadával, že je neposlušná děvka, kterou musím za trest tvrdě ošukat. To už Petra nevydržela a začala sebou v obrovském orgasmu cukat a přitom mi nehty drásala záda. Když její orgasmus přešel, stačilo mi jenom párkrát přirazit a už jsem cítil, že zachvilku budu. Vytáhl jsem z ní ptáka a začal jsem jí stříkat na kozy dávku svého teplého semene.
Naprosto vyčerpaný tím obrovským orgasmem jsem se sesunul na gauč vedle ní. „No, tak to bych teda ani ve snu nečekal“, řekl jsem jí překvapeně. „Víš“, odpověděla mi, „já jsem tak strašně osamělá, sice mám manžela, který mi dává tolik peněz, kolik chci, ale nespíme spolu, protože pořád jenom pracuje a já potřebuju blízkost někoho, kdo mě má rád“. Koukal jsem na ni s otevřenou pusou, protože jsem nevěřil tomu co právě řekla. „Tím chceš tedy říct, že bychom se měli scházet pravidelně?“ Vyslovil jsem tu otázku a doufal jsem, že odpoví, že ano, protože dnešní sex byl to nejhezčí, co jsem v životě zažil. „Ano, moc bych si to přála“, opdověděla se zářícím úsměvem. Byl jsem štěstím bez sebe. „Tak dobře“, kvitoval jsem jí to. Pak jsme se oba zvedli a společně jsem se šli umýt do koupelny.